Hakkımızda

Karawana Mutfak ve Kahve evi aslen bir BLUE POINT ŞTİ. kuruluşudur. Blue Point bir aile şirketidir. Şirket ortakları DR LÜTFÜ MAHRUSE, NEBİL MAHRUSE ve RANA MAHRUSE'dir.

Nebil Mahruse yiyecek, içecek sektörünün içinden geldiği için Karawana’nın genel müdürü olarak şirket ortaklarını temsil etmektedir ve kendisi eşsiz tatlı ve yiyecek ustalarından birisidir. Aile olarak Antalya’ya yatırım yapmalarının nedeni yılların getirdiği birikimi ve lezzeti Antalyalılarla buluşturmaktır. Karawana’yı Antalya’da açılan diğer cafe bistrolardan ayıran en önemli özelliği, alt yapısı, mimarisi ve içerisine yapılan dekorasyonla fark yaratmasıdır.

Karawana’yı farklı kılan diğer bir özellik ise Antalyalıların tanıdık yüzü, cafe bistro alanında uzmanlaşmış, daha önce Antalya’nın seçkin cafe bistrolarında yöneticilik yapmış Sinan FIRAT’ı bünyesine katarak gücüne güç katmasıdır.

Karawana her gün 08:00 - 24:00 arasında açıktır. Burada usta ellerden çıkan lezzetlerle buluşur, kahvaltının keyfini ise hafta içi serpme, Cumartesi-Pazar açık büfe olarak bulursunuz..

Rahat ve huzurlu ortamımızda çok keyifli zaman geçirebilir, haftanın yedi günü Fatih Usta’nın gurme lezzetlerini geniş seçeneklerden zevkinize göre bir seçim yaparak deneyebilir, tatlı menümüzden, birbirinden keyifli tamamen el yapımı bir tatlı söyler hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Burası, o anki ruh haliniz ne olursa olsun, size iyi gelecek, şehrin sosyal kalabalığına katılmak için harika bir noktadır. Ayrıca dağ, deniz, gökyüzü, güler yüzlü hizmet ve kalite size eşlik eder …

REZERVASYON YAPDOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Karawana Mutfak Kahve doğum günü kutlamaları için sizlere harika bir ortam sağlar.

After Party

Tüm organizasyonlarınız sonrasında birleşimleri Karawana'da gerçekleştirebilir, eğlenceye tam gaz devam edebilirsiniz.

ÖZEL ORGANİZASYON

Tüm gruplar için ortak birleşim noktası olarak belirleyebilir ve burada doyasıya sohbet ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.